Дарья (krambambyly) wrote,
Дарья
krambambyly

Иллюстрации Вікторіi Проців

Народилася 1983 року у Львові в сім`ї художників. У 2006 році закінчила Львівську Національну Академію мистецтв (графічний дизайн).
Автор багатьох персональних виставок,серед яких в Етнографічному музеї у Львові 2006 року та в «Зеленій канапі» 2007-мого та 2010- того рр.

Учасниця Міжнародного Салону «Високий Замок» (2004, 2005, 2006 роки) в Палаці Мистецтв (Львів), та постійна учасниця групових виставок в «Зеленій канапі».
Уява, фантазія і сміливість бути інакшою - усе допомогло їй з’явитися у мистецькому світі як сформованому художникові. Тепер її виставки щоразу викликають ажіотаж серед глядачів.
Роботи знаходяться в музеях, галереях та приватних колекціях Украіни, Росії, Польщі, Німеччини, Голандіі, Швеціі, Італіі, Канади, Америки, Китаю.

Tags: Иллюстрации, Искусство, Позитив, Творчество
Subscribe

Posts from This Journal “Иллюстрации” Tag

promo krambambyly april 20, 2020 19:17 31
Buy for 30 tokens
Аз есьм! Приветствую блоггеров и гостей моего журнала, мир Вашему дому! Меня зовут Дарья. Буду рада знакомству!) У каждого авантюриста, мечтателя, искателя приключений, возникает желание к единению, братству и единству. Для поиска компаньонов по добыче идеи, мысли и замысла, предлагаю посетить…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments